100% Creatine Monohydrate 500g

BioTech USA BioTech USA

100% Creatine Monohydrate to czysty monohydrat kreatyny w formie mikrorozdrobnionego, doskonale rozpuszczalnego proszku. Preparat szybko się wchłania, zapewniając maksymalny przyrost masy mięśniowej i siły.

35.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

100% Creatine Monohydrate. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 500 g


100% Creatine Monohydrate od BioTech USA Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go łatwo wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, starannie dobrane składniki. Monohydrat kreatyny to stosunkowo tania, ale bardzo skuteczna i popularna wśród kulturystów forma suplementacji. 100% Creatine Monohydrate dostarcza Ci najczystszego monohydratu kreatyny, który w szybki sposób przetransportuje kreatynę do twojego organizmu.

Jak działa kreatyna zawarta w 100% Creatine Monohydrate?

Kreatyna to substancja, który w ludzkim organizmie odpowiada przede wszystkim za pracę szybkokurczliwych mięśni, odpowiedzialnych za siłę. Kreatyna jest znana również jako buzer ATP w organizmie co oznacza, że kreatyna może pełnić funkcję odnowiciela rezerw energetycznych na poziomie komórkowym.

Dawkowanie

Zaleca się stosować dwa razy dziennie jedną porcję (5 gramów). Aby przygotować jedną porcję należy rozpuścić łyżeczkę (5 g) preparatu w 500 ml dowolnego napoju.


Wyprodukowano w UE dla: BioTech USA, P.O.BOX 9000 U.S.A., Ft. Lauderdale, FL 33340.

Składniki: mikronizowany monohydrat kreatyny (200 mesh).

Substancje aktywneporcja 5 g
monohydrat kreatyny 5 g
w tym kreatyna 4,395 g

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator